Зроби сам

Створення газону

«По газонах не ходити!» - було написано на табличках в парках і дворах радянських часів. Але для дітлахів вони не були суттєвою перепоною. Босоніж, повз залізної «вертушки», що поливає газон - наввипередки з дитинством ... Дорослим було складніше. Звичайно ж, їм теж хотілося зняти тісні туфлі, пройтися босоніж по траві, розчинитися в свіжості та ароматі щойно скошеної трави. Але табличка, як злий вахтер, позбавляла людей спілкування з природою. Та й дачні ділянки використовувалися виключно під грядки для формування продовольчого кошика і запасів на зиму.

На щастя ситуація змінилася. Змінюється культура дачного відпочинку. І тепер кожен землевласник може обзавестися власним газоном. Ура! Позначилася тяга людей до прекрасного!

Хай живе газон!

Техніка та інвентар

Газон - це не тільки красиво, приємно і корисно, це ще досить клопітно. Якщо Ви хочете, щоб Ваш газон був гарний, здоровий і безпечний - Вам доведеться обзавестися арсеналом інструментів по догляду за ним. Не всі вони потрібні в перший же день, деякі навіть буде доцільно брати в оренду, але загальну картину ми намагатимемося намалювати.

Найважливішим заходом з підтримки властивостей газонів є регулярна стрижка. Якість цієї операції безпосередньо залежить від типу газонокосарки - головного інструменту по догляду за газоном. Без газонокосарки ніяк не обійтися. Благо, в продажу можна знайти велику різноманітність моделей, як за технічними характеристиками, так і за ціною. Остаточний вибір залежить від Вас і потреб вашої ділянки.

Догляд за газоном

Для того, щоб зберегти газон в хорошому стані, необхідний оптимальний догляд за ним. Косити газон, удобрювати і поливати його - це три найважливіші заходи щодо догляду за газоном. Важливі також регенераційні заходи для поліпшення водопроникності, вирівнювання грунту, боротьба з бур'янами та хворобами..

 

Календар газонознавця

Якщо хтось думає, що турбота про газон обмежується тільки літніми місяцями - він помиляється. Дуже важливі весняні процедури по підготовці газону до пробудження, і осінні з підготовки до зимового стресу.