Florovit універсальне рідке добриво

Бренд: Florovit
Номер: mi-506
90грн
В наявності

NPK 5-4-6 + Мікроелементи

Призначено для грунтового і позакореневого підживлення рослин в садівництві, на полях, в городах, а також при розведенні декоративних рослин у відкритому грунті і горщиках.

Вид добрива Водорозчинне, Рідке
Пакування, л 5, 0,5, 1
Опис

NPK 5-4-6 + Мікроелементи
Багатокомпонентне і повністю розчинне у воді концентроване садове добриво, призначене для грунтової і позакореневого підживлення рослин в садівництві, на полях, в городах, а також при розведенні декоративних рослин у відкритому грунті і горщиках. Листова підгодівля, як показують багаторічні дослідження позакореневого живлення рослин, це найшвидша і економічно виправдана форма підживлення. Флоровіт у вигляді рідини - це концентроване садове добриво, яке додатково володіє дуже цінними властивостями створення оболонки. Завдяки цим властивостям Флоровіт у вигляді рідини рекомендований як засіб, завдяки якому рослини краще переносять періоди посухи, брак води або критичні періоди (напр. Призупинення зростання), а також стають більш стійкими до інфекцій і різного виду стресів. Флоровіт можна використовувати для підгодівлі декоративних рослин, овочів у відкритому грунті і під плівкою, в садівництві та сільському господарстві. Рослини, що підгодовані рідким добривом Флоровіт, швидше ростуть, раніше і більш посилено починають цвісти, А також плодоносити, приносячи на 10% більший урожай. Флоровіт у вигляді рідини можна використовувати як засіб,що прискорює регенерацію пошкоджених морозом рослин (особливо фруктових дерев), обприскуючи листя, гілки і пні до повного зволоження.

Спосіб застосування:

Добриво використовується у вигляді розчинів від 1: 100 до 1: 400. Флоровіт у вигляді рідини не токсичний для людей, тварин і комах. Може використовуватися разом із засобами захисту рослин. Більш детальна інформація знаходиться у вкладиші. Флоровіт особливо рекомендується: - в якості засобу, що зміцнює рослини в період посухи і нестачі води або в критичний період, напр. припинення росту і т. п.; - У разі нестачі в грунті поживних речовин, яке не вдалося визначити в дослідженнях; - Як компонент, що поліпшує живлення рослин в несприятливих умовах, які погіршують надходження поживних речовин через кореневу систему рослини; - Як засіб, що прискорює регенерацію пошкоджених морозом рослин (особливо фруктових дерев) обприскуючи листя, гілки і пні до повного їх зволоження; - Для добрива розсади перед її пересадкою на постійне місце; розсада, оброблена добривом Флоровіт краще приживається.

Характеристики
Вид добрива
Водорозчинне, Рідке
Пакування, л
5, 0,5, 1
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.