Florovit для винограду 1 кг

Бренд: Florovit
Номер: 767-220-477
112грн
В наявності

NPK 15-10-20,5 + Мікроелементи
Багатокомпонентне мінеральне грунтове добриво, застосовується для приготування місця для винограду і підживлення вже зростаючих кущів в період вегетації. Завдяки спеціальній рецептурі препарат активний протягом усього вегетаційного періоду. Ідеально підходить для підгодівлі ягідних кущів: малини, смородини, агрусу, чорноплідної горобини. Використання добрива збільшує урожай і покращує смак ягід.

Вид добрива Гранули
Норма висіву / внесення 30 г/м2
Пакування, кг 1
Опис

NPK 15-10-20,5 + Мікроелементи
Багатокомпонентне мінеральне грунтове добриво, застосовується для приготування місця для винограду і підживлення вже зростаючих кущів в період вегетації. Завдяки спеціальній рецептурі препарат активний протягом усього вегетаційного періоду. У невеликій мірі впливає на зниження рівня рН грунту, сприяючи хорошому доступу до мікроелементів. Флоровіт для виноградних рослин містить натуральні компоненти, що робить його більш сприятливим для навколишнього середовища. Не містить нітратів. Незважаючи на те, що виноград можна виростити майже в кожному грунті, ця рослина помітно реагує на добриво.


Спосіб застосування:

Виноград. Перед посадкою слід додати 1-1,5 кг добрива на 10 м2. У перший рік після посадки виноград підгодовується два рази, тобто навесні після того, як лоза буде відкрита і 10 днів до очікуваного цвітіння, кожен раз по 45 г добрива на рослину. У наступних роках вирощування в ті ж терміни внесення добрива, дозування збільшується до 60 г / на рослину.
Добриво ідеально підходить для підгодівлі ягідних кущів: малини, смородини, агрусу, чорноплідної горобини. Використання добрива збільшує урожай і покращує смак ягід.
Ягідні чагарники. При посадці цих рослин добриво використовувати в пропорціях на одну рослину: 10 г добрива змішане з 10 л землі з ямки. У наступному році в період вегетації ранньою весною добриво розсіюється під кроною - одноразово 25 г приблизно, А в наступні роки по 50 г добрива. По можливості слід змішати добриво з землею і рясно полити рослини. Одна столова ложка - це в середньому 10 г добрива.

Характеристики
Вид добрива
Гранули
Норма висіву / внесення
30 г/м2
Пакування, кг
1
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.