Florovit для троянд та інших квітучих рослин

Бренд: Florovit
Номер: 204-810-983
112грн
В наявності

NPK 15,2-12-15,3 + мікроелементи

Флоровіт для троянд - це добриво з великим вмістом мінеральних речовин, у формі, що відповідає потребам троянд. Використання добрива Флоровіт сприяє інтенсивному росту кущів, стимулює утворення бічних пагонів, надає інтенсивне забарвлення листя і квітів. Добриво ідеально підходить для підживлення інших квітів: жоржин, піонів, гладіолусів, ШПОРНИК, лілій, тюльпанів, нарцисів, чорнобривців, шавлії і т.п.

Вид добрива Гранули
Норма висіву / внесення 30 г/м2
Пакування, кг 3, 1
Опис

NPK 15,2-12-15,3 + мікроелементи

Флоровіт для троянд - це добриво з великим вмістом мінеральних речовин, у формі, що відповідає потребам троянд. Використання добрива Флоровіт сприяє інтенсивному росту кущів, стимулює утворення бічних пагонів, надає інтенсивне забарвлення листя і квітів.

Спосіб застосування:

Троянди: використовувати з весни до середини серпня з 3-4 тижневими проміжками. Дозування - см. таблицю. По можливості слід змішати добриво з верхнім шаром грунту таким чином, щоб не пошкодити коріння. Регулярне поливання рослин збільшує ефективність добрива.

Вид насаджень Молоді рослини Дорослі рослини
Рядна посадка 15-25 г/рослина 30-50 г/рослина
Групова посадка 10-20 г/рослина 20-40 г/рослина
Щільн посадка (чагарник) 50-80 г/м2 70-120 г/м2

Кілограмова упаковка добрива Флоровіт призначена в середньому для 36 троянд. Добриво ідеально підходить для підживлення інших квітів: жоржин, піонів, гладіолусів, ШПОРНИК, лілій, тюльпанів, нарцисів, чорнобривців, шавлії і т.п. Використання добрива забезпечує правильний ріст і інтенсивне цвітіння рослин.

Інші квітучі рослини: якщо рослини вирощуються розрізнено, то спочатку вегетації навколо рослини одноразово розсіюється 10-20 г добрива. Якщо рослини в груповій посадці, то в розрахунку на 1 м2 поверхні одноразово розсіюється 25-50 г добрива. По можливості слід змішати добриво з верхнім шаром землі і рясно полити рослини. Одна столова ложка - це в середньому 15 г добрива.

Запобіжні заходи: Добриво може бути небезпечним для здоров'я в разі внутрішнього попадання в організм. У цьому випадку необхідна порада лікаря. У разі потрапляння в очі, їх необхідно промити великою кількістю води і проконсультуватися з лікарем. Зберігати в місці, недоступному для дітей. Рекомендується працювати в рукавичках.

Характеристики
Вид добрива
Гранули
Норма висіву / внесення
30 г/м2
Пакування, кг
3, 1
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.