Florovit для хвойних рослин

Бренд: Florovit
Номер: 709-912-319
112грн
В наявності

NPK 8,6-9-23,5 + мікроелементи

Флоровіт для хвойних рослин містить мінеральні компоненти підібрані з урахуванням потреб декоративних хвойних рослин, таких як: тис, модрина, ялівець, кипарис, ялина, сосна, ялиця і ін. Добриво ідеально підходить для харчування інших дерев і чагарників, таких як декоративні листяні чагарники, наприклад Форсайт або мигдаль, листяні дерева наприклад береза, клен, а також грецький і лісовий горіх.

Вид добрива Гранули
Норма висіву / внесення 30 г/м2
Пакування, кг 25, 10, 3, 1
Опис

NPK 8,6-9-23,5 + мікроелементи

Флоровіт для хвойних рослин містить мінеральні компоненти підібрані з урахуванням потреб декоративних хвойних рослин, таких як: тис, модрина, ялівець, кипарис, ялина, сосна, ялиця і ін. Регулярне використання забезпечує гарний вигляд і інтенсивне зростання удобрюваних рослин, а також зменшує знебарвлення хвої в зимовий період.

Спосіб застосування:

Хвойні рослини: Використовувати в квітні, в середині червня і в середині серпня, розсипаючи добриво навколо дерев і чагарників, в дозах 4-15 г на 1 дерево або чагарник (в залежності від віку і величини). Хвойні рослини висотою більше 1 метра можна одноразово удобрювати навесні,  використовуючи 30-40 г добрива на 1 метр висоти чагарника або дерева. Рекомендується трохи змішати добриво з верхнім шаром грунту. Ефективність добрива збільшується при регулярному поливі рослини. Добриво ідеально підходить для харчування інших дерев і чагарників, таких як декоративні листяні чагарники, наприклад Форсайт або мигдаль, листяні дерева наприклад береза, клен, а також грецький і лісовий горіх.

Листяні дерева і чагарники: для добрива молодих рослин (висотою до 1 м) слід рівномірно розсипати під корону 5-10 г добрива ранньою весною (квітень), потім влітку (червень) і до початку осені (серпень). Якщо рослини більше, можна один раз навесні розсипати під корону 30-40 г добрива. Після цього рослини слід рясно полити. Одна столова ложка - це в середньому 15 г добрива.


Запобіжні заходи: Добриво може бути небезпечним для здоров'я в разі внутрішнього попадання в організм. У цьому випадку необхідна порада лікаря. У разі потрапляння в очі, їх необхідно промити великою кількістю води і проконсультуватися з лікарем. Зберігати в місці, недоступному для дітей. Рекомендується працювати в рукавичках.

Характеристики
Вид добрива
Гранули
Норма висіву / внесення
30 г/м2
Пакування, кг
25, 10, 3, 1
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.