Florovit для газонів осіннє

Бренд: Florovit
Номер: 616-243-832
112грн
В наявності

NPK 4,4-5,2-22 + 6 Fe

Осінній Флоровіт для газонів відповідає потребам трави в поживних речовинах в осінній та ранньовесняний період. Препарат призначений для всіх видів трави, особливо для декоративних газонів.

Вид добрива Гранули
Норма висіву / внесення 30 г/м2
Пакування, кг 25, 10, 3, 1
Опис

NPK 4,4-5,2-22 + 6 Fe

Газон що інтенсивно росте, ми багато разів косимо протягом року, бере з землі велику кількість поживних речовин. Тому для отримання стійкого, щільного дерну і красивого зеленого кольору необхідно систематично його удобрювати з ранньої весни аж до осені. Осінній Флоровіт для газонів відповідає потребам трави в поживних речовинах в осінній та ранньовесняний період. Препарат призначений для всіх видів трави, особливо для декоративних газонів. Низький вміст азоту, внесеного восени, не стимулює траву до інтенсивного зростання, а продовжує вегетацію рослин і надає газону красивий вид до пізньої осені. Високий вміст калію і заліза збільшує стійкість рослин до хвороб і сприяють кращому перенесенню зимових погодних умов. Високий вміст заліза протидіє зростанню моху на газонах. Добриво ефективно, продуктивно і зручний у використанні.

Спосіб застосування:

Рекомендується використовувати осіннє добриво для газонів Флоровіт в осінній і ранній весняний період.
Восени: Добриво слід застосувати в другій половині серпня, і повторно на зламі вересня - жовтня,  дозування 30-40 г на 1 м2. Добриво необхідно рівномірно розсипати по поверхні газону, найкраще після скошування. Якщо найближчим часом після внесення добрива не передбачається дощ, слід рясно полити газон.
Навесні: Добриво слід застосувати на початку весни, незадовго до початку вегетації трав, дозування 30-40 г на 1 м2. Не застосовувати добрива під час активного впливу сонячних променів і сильного вітру. Одна столова ложка - це в середньому 15 г добрива.

Запобіжні заходи: Добриво може бути небезпечним для здоров'я в разі внутрішнього попадання в організм. У цьому випадку необхідна порада лікаря. У разі потрапляння в очі, їх необхідно промити великою кількістю води і проконсультуватися з лікарем. Зберігати в місці, недоступному для дітей. Рекомендується працювати в рукавичках.

Характеристики
Вид добрива
Гранули
Норма висіву / внесення
30 г/м2
Пакування, кг
25, 10, 3, 1
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.