Florovit для газонів

Бренд: Florovit
Номер: mi-480
795грн
В наявності

NPK 18-2-9 + 4 Fe

Відповідає потребам всіх видів трави, особливо декоративних газонів. Мінеральні речовини, підібрані у відповідній формі і кількості, стимулюють зростання трави, покращують її стан і надають газону інтенсивний зелений колір. Підвищений вміст заліза перешкоджає розвитку моху.

Вид добрива Гранули
Норма висіву / внесення 30 г/м2
Пакування, кг 8, 25, 10, 5, 1
Опис

NPK 18-2-9 + 4 Fe

Флоровіт для газонів з великим вмістом заліза відповідає потребам всіх видів трави, особливо декоративних газонів. Мінеральні речовини, підібрані у відповідній формі і кількості, стимулюють зростання трави, покращують її стан і надають газону інтенсивний зелений колір. Високий вміст азоту в добриві покращує інтенсивність кущіння трави, дерен стає щільним і міцним, що протидіє утворенню моху і росту бур'янів. Наше добриво ефективне, продуктивне і зручне у використанні.

Спосіб застосування:

Застосовувати з весни до кінця серпня з 3-х тижневими проміжками в дозах 30 г на 1 м2 газону. Добриво необхідно рівномірно розсипати по поверхні газону, найкраще після того, як ви скосите траву. Якщо найближчим часом після внесення добрива не передбачається дощ, то необхідно рясно полити газон. Не застосовувати добриво під час активного впливу сонячних променів або сильного вітру. Рекомендується регулярно поливати рослини, що збільшує ефективність добрива. Одна столова ложка - це в середньому 15 г добрива.

Запобіжні заходи: Добриво може бути небезпечним для здоров'я в разі внутрішнього попадання в організм. У цьому випадку необхідна порада лікаря. У разі потрапляння в очі, їх необхідно промити великою кількістю води і проконсультуватися з лікарем. Зберігати в місці, недоступному для дітей. Рекомендується працювати в рукавичках.

Характеристики
Вид добрива
Гранули
Норма висіву / внесення
30 г/м2
Пакування, кг
8, 25, 10, 5, 1
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.